Denoncimi/ Vëllai i Fatmir Xhafajt, me kallash brenda në spitalin e Vlorës për të mbrojtur të plagosurin

9
Çdo ditë në drejtim të Policisë së Shtetit vijnë akuza se është e inkriminuar dhe merr urdhra të drejtpërdrejta nga banditët.

Ngjarje e rëndë që ndodhi ditën e djeshme në Vlorë, ku u krye atentat mafioz ndaj Ferdinand Llanaj, është shoqëruar me një tjetër skandal.

Loading...

Llanaj është marrë në mbrojtje nga persona të armatosur, ku mes tyre ka qenë dhe vëllai i Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt.

Sipas qytetarëve vlonjate Agron Xhafaj, i cili është shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, ishte mes personave të armatosur që mbronin të plagosurin, ndërkohë që policia nuk ka marrë asnjë masë.

Denoncimi është bërë publik nga ish-kryeministri Berisha.

Ja postimi në Facebook:

Noriega Vlorën jua ka besuar narkobandave!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital për famozin Gon Xhafa & kompani. Sb

“Pershendetje doktor! die ne vlore pasi ndodhi ngjarja qe u plagosen ne transballkanike. te shkoje ne spitalin e vlores ishim mbi 100 veta te armatosur qe ruanin te plagosurin. dhe policia qe rinte bashk me ata kriminel. ne vend qe ministri te urdheronte ti arestonin te gjitj ashtu sic ishin. po rinin e benin sehir se ne mezin e tyre ishte dhe goni xhafa qe rinte ne pritje.per mikun e tij”

Loading...

9 Komente

  1. Ti sali mendon se do i besoj njeri sajesat e tua?! Nuk thon kot qe me kalimin e moshes rrjedh njeriu.ti je bere per tek spitali nr 5 me keto qe thua

  2. Ti ke mbyll ciklin tend sale je ber per ne spital vet jan shenjat e moshes ke dhe halucinacione ik ore se le nam me fantazi te shfrenuara turpppp

  3. Ky qytetari po me duket I njejti mua,me ngjan si bir I rritur prej sales se nuk ka mundesi qe vetem plakushi I merr vesh lajmet e tilla I pari.

  4. Ky plakushi e ka mendjen vetem te shpif. Imagjinata nuk i mungon aspak. Kaq aq shume vite ne politike saqe turpin e ha me buk dhe genjeshtren e ka pasion

  5. Po cja fut kot more sali.Si ka mundesi te mdodhe kjo kur une kam shtepine dy hapa larg spitalit dhe nuk e kam pare nje ngjarje te tille.Po mjaft me me keto budallaliqe se na cmende.

  6. Besoj qe per militantet e mesiperm kuqalashe genjen edhe ambasadori amerikan, jane genjeshtra edhe tonelatat e droges qe kapen perdite, avionet qe ulen e ngrihen me droge, pamjet e banditeve te Elbasanit nuk jane te verteta, eshte genjeshter edhe kontrolli i territorit nga bandat mafioze…Vetem Saliu te mos e thote apo jo?

Leave a Reply to Romi Preci Anulo pergjigje