Rihanna sjell koleksionin e ri (FOTO)

0

Rihanna sjell koleksionin e ri në sfilatë.

Loading...

Fenty Puma u realizua mbrëmjen e djeshme në New York, dhe shumë fansa e ndoqën live në instagramin e Ririt. Modele si Joan Smalls, Duckie Thot apo Adriana Lima ishin pjesë e pasarelës. Këto janë disa nga fotot e pasarelës.

Loading...

Lini nje pergjigje