Standard.al

FOTO/ Qytetari ironizon investimet e : Mjerë ne për …

0

Para zgjedhjeve kryetarët e bashkive të majta, premtuan investime pa fund. Por mesa duket këto ishin vetëm mashtrime elektorale dhe asgjë më shumë.

Janë vetë qytetarët të cilët sot denoncojnë premtimet e pambajtura. Kreu i bashkisë së Maliqit, Malil Topçiu ju pati premtuar banorëve të Gores rrugë dhe investime, por sot aty sheh vetëm rrugë të shkatërruar.

Denoncimi i qytetarëve është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook, i cili shkruan:

Këto janë investimet e mëdha në rilindjen urbane!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.