Standard.al

Shoqet e ngushta Feridja dhe Kaderi ja çfarë bëjnë kur dalin për qejfi

0

Seriali “Beni Affet” (Më Fal), ka startuar me episodet e reja.

Dhe dihet se tash e gjithë vëmendja e atyre që e përcjellin këtë serial, është nga aktorët e tij.

Feridja është njëra ndër aktoret më të pëlqyera dhe pothuajse në këto episode ka marr rolin kryesor, në anën tjetër është Kaderi ajo e cila e ka një rol po aq të mirë dhe pëlqehet shumë.

Por, pak nga ju ndoshta e dini se ato të dyja janë mikesha të mira në jetën e tyre jashtë serialit.

E ku herë pas here na ofrojnë pamje të ndryshme nga daljet e tyre për qejfi.

Në imazhet e fundit që “Feridja” i ka nda me ndjekësit e saj në instagram, shihet me Kaderin dhe me një mikeshë tjetër. Duken se po kalojnë për mrekulli.

Ndërsa në foto vërehen se ato gjatë pauzës në serial kanë arrit që ta mbajnë vetën në formë të mirë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.