Standard.al

Flet ish-gruaja e kriminelit më të famshëm: U trondita kur pashë …

0

eremy Meeks është një nga shembujt se si mund të ndryshojë jeta nga e zezë në të bardhë, dhe e gjitha për shkak të një fotoje. Modeli amerikan që kaloi nga ambientet e burgut në sfilata ka disa kohë që përflitet për tradhtinë ndaj bashkëshortes.

 

 

Ai u fotografua në një jaht me trashëgimtaren e Chloe Green, ndërsa tani është bërë publike se janë në një lidhje.

Në një intervistë për Inside Edition, bashkëshortja e tij Melissa ka folur rreth kësaj ngjarje.

“Isha e lumtur për karrierën e tij. A doja që ai të ishte i suksesshëm? Absolutisht. Nuk ishte dicka e lehtë për tu kaluar. Këtë nuk e prisja, u ndjeva keq, u ndjeva e tradhëtuar. Besoja te ai, besoja te ne. Mendoja se do kishim një fund të lumtur por nuk pati lumturi për mua. Kur pashë fotografitë, u trondita,” – tha ajo.

Vetë Jeremy nuk ka dhënë ndonjë deklaratë në lidhje me këtë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.