Për Morenën ka ardhur dimri…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…(Foto)

0

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet e veshur sikur të ishte dimri.

Siҫ duket për Morenën ka ardhur stina e ftohtë…

Lexo më shumë në: http://kosovarja.al/showbiz/

Lini nje pergjigje