Grabitet gjatë natës banesa e një tregtari në Kavajë (Emri)

0

Një banesë ka rënë pre e grabitësve gjatë mbrëmjes së kaluar në qytetin e Kavajës.

 

 

Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë grabitur një shumë të madhe eurosh në banesën e tregtarit Adem Kola, i cili merret me tregtimin e peshkut.

Forca policie në vendngjarje kanë nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Lini nje pergjigje