Gëzim i madh në familjen Liço-Hoxha, ja çfarë festohet (Foto)

0

Festë në familjen e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços…

Çifti i njohur u bënë prindër para një viti me djalin London Noor, i cili duket se është kthyer në gëzimin më të madh të familjes Hoxha-Liço.

Me anë të nëj postimi Ledioni ka treguar se janë bërë plot 13 muaj nga ardhja në jetë e vogëlushit të tyre. Por ai ndihet paksa i mërzitur se koha ikën shpejt dhe London rritet dita ditës.

Lini nje pergjigje