Live “Champions League”/ Messi shënon në fundin e pjesës së parë, Juve në disavantazh (Video)

0

Ka startuar sonte në mbrëmje në orën 20:45 sezoni i ri i “Uefa Champions League” ku skuadrat e 4-er grupeve të para, A, B, C dhe D kanë zbritur në fushë. Nata e parë e “Championsit” pritet të dhurojë shumë emocione pasi ai menjëherë starton me duele si Barcelona-Juventus apo Roma-At. Madrid.

 

 

Më pak interesante nuk mbeten as sfidat e tjera ku Manchester United kërkon të konfirmohet pretendente edhe në Europë. Sonte me Qarabag Zbret në fushë edhe kapiteni i Kombëtares Ansi Agolli që ndeshet me londinezët e Chelsea-s.

 

Lini nje pergjigje