Diversioni i Ramës/ Basha live në ‘ERTV’

0

Kreu i qeverisë Edi Rama, përveç ministrave dhe deputetëve të tij, ka transmetuar në faqen e tij në Facebook, edhe fjalimin e kryetarit të opozitës Lulzim Basha.

Kjo gjë ka ndodhur pikërisht gjatë ditës së sotme, kur ish-kryeministrit Sali Berisha ju mbyll mikrofoni nga Gramoz Ruçi. Mesa duket Rama shikon si të vetmen shpresë diversionin me Bashën si “aleat”.

Lini nje pergjigje