Standard.al

Skedina e frikshme, shqiptari qëllon në kokë 14 ndeshje, nuk do e besoni sa ka fituar

0

Kjo fundjavë ka qenë me fat për të apasiunuarit e skedinave. Ditën e djeshme publikuam rastin e një shqiptari i cili kishte fituar 34 mijë euro me 10 euro, ndërsa sot në redaksi vjen një tjetër skedinë e çmendur.

Plot 14 ndeshje të vendosura në bast dhe të gjitha të parashikuara saktë. Shqiptari ka pasur fatin me vete dhe e ka parë veten fitues të 270 mijë lekëve të vjetra pasi nuk ka rrezikuar duke luajtur vetëm 50 lek.

Nëse do ishte pak më guximtar, sot do ishte duke numëruar milionat.

21552358_808263909340354_276726294_n

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.