Rama prezanton programin qeverisës, PD dhe LSI mbledhin grupet parlamentare pak para seancës

0

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë mbledhur grupet e tyre parlamentare.

Loading...

 

 

Kjo mbledhje e grupeve të PD dhe LSI ndodh rreth 1 orë përpara fillimit të seancës parlamentare. Megjithatë nuk janë bërë të ditura detaje në lidhje me mbledhjet.

Në seancën e sotme, kryeministri Edi Rama pritet të prezantojë programin e ri të qeverisë për mandatin 2017-2021 dhe më pas pritet betimi i qeverisë.

Loading...

Lini nje pergjigje