Standard.al

A do rikthehet në politikë Bujar Nishani? Ja si përgjigjet ish-presidenti

0

Pasi drejtori për 5 vite Shtetin shqiptar, ish-presidenti Bujar Nishani ka paralajmëruar rikthim në politikën aktive në vend. Nishani ka qenë i pari personazh i politikës, mysafir i pari për këtë sezon të ri të ‘Studio e Hapur’ në “Neës24”.

 

 

Ish-presidenti theksoi se ai është pjesë e politikës, ndërsa theksoi se ka qenë dhe do të jetë pjesë e PD-së. Mes të tjerash ai përjashtoi mundësinë e krijimit të ndonjë partie më vete, ndërsa nënvizoi faktin se nuk aspiron postin e kreut të PD-së.
vijon…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.