Standard.al

Prishtina në festë pas zgjedhjes së Haradinajt kryeministër, plasin fishekzjarrët (Video)

0

Pas votimit të qeverisë Haradinaj me 62 vota pro dhe një abstenim, në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë kanë nisur menjëherë festimet.

Qielli i kryeqytetit është ndriçuar nga fishekzjarrët e shumta që janë ndezur për të festuar zgjedhjen e Haradinajt kryeministër.

Ramush Haradinaj do të jetë kryeministër i Kosovës për katër vitet e ardhshme.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.