Vjen zyrtarisht vjeshta, nesër mos dilni pa çadra

0

Ditën e nesërme, thuajse gjithë territori i vendit pritet të zgjohet me reshje shiu.

“Meteoalb” ka përditësuar edhe hartën e rreshjeve që pritet të bien në orët e para të mëngjesit.

Zonat ku do të ketë më shumë shi, sipas hartës, janë Tirana, Kruja Lezha dhe Shkodra.

Image

Lini nje pergjigje