Standard.al

E dhunoi psikologjikisht motra, fierakja merr urdhër-mbrojtje

0

Një 34-vjeçare nga Fieri ka denoncuar motrën e saj më të madhe se e ka dhunuar psikologjikisht dhe pas këtij rasti autoritetet duket se janë vënë në lëvizje dhe kanë lëshuar urdhër mbrojtje për shtetasen Z.B.

Kjo e fundit ka akuzuar motrën e saj L.S, vjeç 41 se i ka ushtruar vazhdimisht dhunë psikologjike.

Materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Fier “Për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.