Digjet automjeti në Bulqizë, drejtuesi plagoset rëndë

0

Një automjet ka marrë flakë ditën e sotme në Bulqizë duke bërë që drejtuesi i saj të plagoset rëndë.

Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në Qafë Buall. Drejtuesi i mjetit ka pësuar shumë djegie në pjesë të ndryshme të trupit. Ai është dërguar në spital dhe është në gjendje të rëndë.

Lini nje pergjigje