Standard.al

Arjan Çani pozon për herë të parë me bashkëshorten, kështu duket ajo sot

1

Arjan Çani është një nga gazetarët më të njohur në Shqipëri dhe emisioni i tij, “Zonë e Lirë”, një ndër më të ndjekurit ne vend.

Por kur vjen puna tek jeta e tij private, ai është treguar shumë i kursyer duke mos i ekspozuar thuajse asnjëherë bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Por duket se mbrëmjen e djeshme në 20-vjetorin e “Opinion” ai është “dorëzuar”…

“Anabel” ka mundur të shkëpusë një foto të çiftit të famshëm, të cilët shihen shumë të qeshur dhe të lumtur.8e7c911c91b8b64e042d09d14915f8ff

1 Comment
  1. zaho says

    çift i famshem? Joli e Brad, po do thoja por jo nje drejtues emisioni!

Reply To zaho
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.