Standard.al

Arjan Çani pozon për herë të parë me bashkëshorten, kështu duket ajo sot

1

Arjan Çani është një nga gazetarët më të njohur në Shqipëri dhe emisioni i tij, “Zonë e Lirë”, një ndër më të ndjekurit ne vend.

Por kur vjen puna tek jeta e tij private, ai është treguar shumë i kursyer duke mos i ekspozuar thuajse asnjëherë bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Por duket se mbrëmjen e djeshme në 20-vjetorin e “Opinion” ai është “dorëzuar”…

“Anabel” ka mundur të shkëpusë një foto të çiftit të famshëm, të cilët shihen shumë të qeshur dhe të lumtur.8e7c911c91b8b64e042d09d14915f8ff

1 Comment
  1. zaho says

    çift i famshem? Joli e Brad, po do thoja por jo nje drejtues emisioni!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.