Standard.al

Tirana fiton Superkupën, ceremonia e dorëzimit të trofeut (Video)

0

Presidenti I FSHF-së, Armand Duka, i ka dorëzuar sot Tiranës trofeun e Superkupës.

Presidenti zbriti në fushën e “Selman Stërmasit”, edhe pse i kontestuar nga tifozeria e të dy skuadrave, për të dorëzuar vetë medaljet dhe më pas trofeun në duart e kapitenit Karabeci, që filloi edhe festën bardheblu, shkruan “panoramasport”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.