Standard.al

Elvana Gjata “tërbon” fansat, e gjitha me të kuqe në Instagram

0

Elvana Gjata është një këngëtare shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi Elvana ka postuar në rrjetet sociale foto ku shfaqet e gjitha me të kuqe.

Në foto ajo shfaqet me një model flokësh trendi ku tregon dhe një tualet të lehtë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.