Standard.al

Video/ Kiev, shoferi arratiset nga makina në flakë pas aksidentit

0

Ka luftuar me thonj dhe dhëmbë ky burrë i përfshirë në një aksident në autostradën Saperno-Slobodskoy të Kievit, mbrëmjen e 4 shtatorit.

 

 

Makina e tij, tip Opel, është përplasur me një Toyota, më pas ka përfunduar jashtë rruge duke u përplasur me një shtyllë.

Dëshmitarët thanë se menjëherë pas përplasjes mjeti ka marrë flakë dhe është pikërisht ky momenti kur shoferi del nga mjeti dhe humb menjëherë ndjenjat.

Atij i është ofruar ndihma dhe është dërguar me urgjencë në spital, por sipas asaj që raporton përfaqësuesi i policisë Alexander Pavlyuk, nuk është në rrezik për jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.