Standard.al

Përplasen dy makina, i plagosuri bllokohet brenda automjetit

0

Dy automjete janë përfshirë në një aksident automobilistik në aksin rrugor Lezhë-Laç.

Mësohet se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët janë dërguar në spital, ndërsa një person i tretë ka mbetur i bllokuar brenda një makine.

Në vendngjarje ndodhen forcat e policisë dhe ambulanca. Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.