Standard.al

Habit Ergys Kaçe, traineri e la jashtë Kombëtares, por ja si i surprizon ai shokët dhe tifozët (VIDEO)

0

Mesfushori i talentuar i kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe i lënë jashtë për disa ndeshje nga ish traineri De Biasi, po ashtu edhe nga traineri i ri Panucci nuk resht së mbështeturi këtë fanellë edhe jashtë fushe.

Në rrjetin social “facebook” Kaçe ka lidhur pajisjen e tij celulare me opsioni ‘live’ ku shihet se ajo që Kaçe po bën është shikimi i ndeshjes së sotme me Maqedoninë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.