Standard.al

FOTO/ Ja seks-bomba shqiptare që do të hutojë sot djemtë e Kombëtares kuqezi në Maqedoni

0

“Countdown”-i ka filluar të ndihet dhe ndeshja Maqedoni-Shqipëri pritet të ndezë atmosferën në stadiumin e vogël të Strumnicës në lindje të Maqedonisë.

Ndërkohë kanë nisur të publikohen fotot e para nga fusha e blertë, ku ndodhen personazhe të ndryshëm. Një prej tyre është edhe prezantuesja Ilda Bejleri.

E veshur me një fustan të zi të ngushtë të hapur në pjesën e dekoltesë, ku i dallohet mjaft mirë edhe ngjyra e marrë nga plazhi tregon se Ilda është e vendosur të provokojë.

Urojmë që bukuroshja të mos shkak për shpërqendrimin e djemve të Kombëtares nga loja.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.