Standard.al

Bleona nuk heq dorë nga provokimi i fansave, ja çfarë foto ka publikuar së fundmi (FOTO)

0

Bleona Qereti vazhdon të provokojë fansat me fotot e saj të zhveshura.

 

 

Këtë herë këngëtarja ka publikuar një foto nudo ku shfaqet bardhë e zi, pranë një dritareje dhe e kthyer me kurriz tregon format e saj.

Edhe disa ditë më parë Bleona provokoi me një foto të shtrirë nudo në ujë, ku komentet nga fansat nuk munguan.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.