Standard.al

Suada Sherifi thyen heshtjen, publikon foto me bashkëshortin… dhe duken kaq bukur (FOTO)

0

Modelja e njohur Suada Sherifi është shumë e rezervuar ndaj jetës së saj personale. Në Instagram-in e saj sheh vetëm foto me të afërmit dhe me vajzën. Po bashkëshorti ku është?

Suada është përpjekur që ta mbajë larg vëmendjes së medias babain e vogëlushes së saj. Por këtë herë nuk i ka rezistuar tundimit dhe ka publikuar një foto me të në Insta Story. Fotoja është shkrepur gjatë pushimeve dhe çifti duket mjaft i dashuruar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.