Standard.al

LAJM I FUNDIT / Sherr për lojën me letra, 18-vjeçari qëllon me thikë moshatarin

0

Një sherr mes dy adoleshentësh pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre.

 

 

Policia raporton se në konflikt janë përfshirë dy 18-vjeçarë.

O.Y. ka nxjerrë një thikë dhe ka qëlluar në brinjën e djathtë të SH.XH, bën me dije policia.

Ata janë konfliktuar në një lokal në qytetin e Elbasanit teksa luanin me letra. 18-vjeçari SH.XH është dërguar menjëherë në spital për të marrë trajtimin e nevojshëm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.