Standard.al

VIDEO/ Kombëtarja me ‘bereqet’, ja çfarë po ndodh tani në Tiranë

0

E shtuna paska qenë një ditë me mjaft fat për të gjithë shqiptarët. Pasi jo vetëm kombëtarja kuq e zi arriti të fitojë në ‘Elbasan Arena’, por menjëherë pas ndeshjes filluan dhe reshjet e shiut, të cilat i kemi parë me pikatore pas gjatë kësaj vere të gjate.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.