Standard.al

Katie Price: ‘Vajza ime ka qenë e shëmtuar…’ (FOTO)

0
Ajo është nëna e pesë fëmijë dhe shpesh ndan fotografi të ëmbla të vajzës së saj 
në mediat sociale.
Katie Price në një emisions live për fëmijë pranoi duke qeshur se vajza e saj e cila 
tashmë dukej si një princeshë, kishte qenë e shëmtuar kur ishte e vogël. 
Pas këtyre fjalëve, vajza e vogël shprehet se ndihet e shëmtuar vërtet.
 
STANDARD.AL
Burimi:Daily Mail
 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.