Standard.al

Kelly Brook apo bukuroshja trashaluqe që e çan fotoshopin (Foto)

0

“Keq që përdorë fotoshop për ta zhdukur belin e trashë”.

Këto janë akuzat që fansat e Kelly Brook kanë bërë në drejtim të saj pasi që ajo postojë disa fotografi me format e saj seksi, sidomos një belfie shumë të nxehtë.

Por, ajo u bë subjekt i komenteve dhe humorit në rrjetet sociale pasi që u akuzua që ka përdorë fotoshop për të dobësuar veten në bikine, shkruan GazetaExpress.

Tani, Kelly Brook përsëri ka bërë fotofografi seksi në bikine të kuqe duke treguar belfien edhe më seksi por akuzat nuk janë ndalur.

Edhe pse modelja thotë se ka marrë dietë për t’u dobësuar dhe se është mirë, fotot më poshtë e dëshmojnë të kundërtën dhe shihet se ajo e ka bërë këtë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.