Standard.al

Pukë, e mori në makinë për ta ndihmuar, ai i vë kaçavidën në fyt: “Më jep paratë”

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Pukës, pasi një hajdut ka kërcënuar shoferin e një automjeti për ta grabitur.

 

 

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Vau i Dejës-Pukë, ku shoferi M.Ndoci mori autorin në fjalë në makinë për ta shoqëruar.

Por në fakt, ai ka nxjerrë kaçavidën duke e kërcënuar që t’i marrë paratë. Autori, i cili është identifikuar nga policia dhe është shpallur në kërkim, ka marrë një sasi lekësh dhe eurosh.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të situatës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.