Standard.al

Jeniffer Lopez, shëtitje në New York me të dashurin Aleks

0

Jennifer Lopez edhe pse është pothuajse 50 vjec, vazhdon të mbetet një femër në superformë.

 

 

Ylli i muzikës po shijon lidhjen e saj me Aleks Rodriguez, i cili është rreth gjashtë vjet më i ri se ajo.

Cifti është fotografuar mbrëmjen e djeshme teksa dilte nga një restorant në New York, të kapur për dore për dore dhe shumë elegant.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.