Standard.al

Vdekja e Barjam Rexhepit/ Ambasada e Kosovës në Tiranë hap librin e ngushëllimeve

0

Dy ditë nga vdekja e ish- kryeministrit të Kosovës Barjam Rexhepi, ambasada e Kosovës në Tiranë ka hapur librin e zisë, ku të gjithë personalitetet, por edhe qytetarët mund të lënë shënimet e tyre në nder të- ish kryeministrit që u nda nga jeta dy ditë më parë si pasojë e një sëmundje të rëndë në moshën 63 vjeçare. Libri i zisë do qëndrojë i hapur për 3 ditë.

 

 

Njoftimi i Ambasadës së Kosovës: 
Ju njoftojmë se nga sot Ambasada e Republikës se Kosovës ne Tirane ka hapur Librin e Zise me rastin e ndarjes nga jeta te ish-kryeministrit te Kosovës, Bajram Rexhepi me date 21 gusht 2017.
Libri i ngushëllimeve do te jete i hapur ne Ambasadën e Kosovës ne këto orare:

E mërkurë, 23 gusht 2017 10:00-12:00 dhe pasdite nga ora 14:00-160:00.
E enjte, 24 gusht 2017 10:00-12:00 dhe pasdite nga ora 14:00-160:00.
E premte, 25 gusht 2017 10:00-12:00 shërbim të lirisë dhe shtetndërtimit të Kosovës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.