Standard.al

Foto/ Detaje nga atentati, ku po shkonte i “forti” i Shijakut, dhe lëvizjet e autorit

0

Të tjera detaje janë bërë të ditura nga atentati me armë zjarri që u bë ndaj biznesmenit Dashamir Gjoka në Shijak. Ngjarja ndodhi te ‘4 rrugët e Shijakut’. Një person ka qelluar me kallashnikov ne drejtim të mjetit. Raportohet se në automjetin e blinduar udhëtonte Gjoka me gruan dhe fëmijët. Ai po udhëtonte në drejtim të Shijakut. Automjeti i blinduar i biznesmenit u qëllua nga një makinë e cila po ecte paralel me të, shkruan “News 24”.

Atentat me armë zjarri në Shijak, objektivi biznesmeni i njohur (emri)

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mesditën e sotme në qytetin e Shijakut, ku mësohet se nuk ka të lënduar. Burime për “Panorama”, bëjnë të ditur se një person ka qëlluar ndaj makinës së biznesmenit të njohur Dashamir Gjoka.

fa05a510-0ae6-4e3f-818b-e3c9ea7c7f28

Policia ka shkua në vendin e ngjarjes dhe po punon për kapjen dhe identifikimin e autorit.

1a7406ad-050e-492a-8c0e-511db91f5f17fc96d1e0-5a2e-4d7a-a03f-bb794a2fa5d36540773d-070b-4e0b-b1af-1d5668b6fafdfa05a510-0ae6-4e3f-818b-e3c9ea7c7f28

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.