Standard.al

Atentati ndaj biznesmenit në Shijak, policia jep detaje për ngjarjen

0

Polici me anet te nje reagimi per media ka bere te ditur detaje lidhur me atentatin qe ndoshin ndaj biznesmenit te njohur sot ne Shijak.

Sipas policise  ngjarja ka rreth orës 14:05, në vendin e quajtur “4 Rrugët- Shijak”, ku janë njoftuar se  është qëlluar me armë zjarri në drejtim të mjetit tip Benz, me drejtues shtetasin D.GJ. Nga të dhënat nuk raportohet për persona të lënduar.

Njoftimi i policise

Shijak.

Informacion paraprak.

Më datë 23.08.2017, rreth orës 14:05, në vendin e quajtur “4 Rrugët- Shijak” , në afërsi të Komunës Xhafzotaj është marrë njoftim se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të mjetit tip Benz , me drejtues shtetasin D.GJ.

Nuk ka persona të lënduar.

Menjëherë është ngritur grupi hetimor, të cilët po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.