Standard.al

LAJM I FUNDIT / Aksident i rëndë në Qafë Thanë, përplasen keq 4 makina (Video)

0

Katër automjete janë përfshirë në një aksident të rrezikshëm në Qafë Thanë, Pogradec.

Nuk dihet nëse nga aksidenti ka persona të lënduar rëndë, ndërsa nga pamjet filmike duket se përplasja ka qenë e fortë, pasi disa prej mjeteve kanë dalë nga rruga dhe janë përmbysur.

Të paqarta janë edhe shkaqet e aksidentit ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.