Standard.al

Nga mike në armike? Flet Bora Zemani pasi ‘i zuri vendin’ Ilda Bejlerit

0

Vetëm një ditë më parë në mediat online qarkulloi lajmi se prezantuesja Bora Zemani së shpejti do të jetë fytyra e re e emisionit ‘Bar Sport Skedina’ duke nxitur thashethemet se ajo i ka zënë vendin Ilda Bejlerit, e cila e drejton këtë emision prej disa vitesh.

Por gjërat duket se nuk janë ekzaktësisht kështu dhe këtë e ka sqaruar vetë Bora. E pyetur nga ‘Xing.al’ Zemani është shprehur se është e vërtetë se ajo do të jetë drejtuesja e re e ‘Bar Sport Skedina’, por kjo s’do të thotë aspak se ajo i ka zënë vendin mikeshës së saj, Ildës. ‘Unë do të bëj ‘Bar Sport Skedinën’, kurse Ilda do të drejtojë emisionin e darkës ‘Zona Gol’. Pra jemi akoma mikesha, nuk i kam zënë vendin.’- është shprehur Zemani për ‘Xing.al’.

borailda

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.