Musa kthehet nga Italia…Por nuk iu beson syve pasi shikon Donën me… (Foto)

0

Ata janë një nga çiftet që po i rezistojnë kohës edhe pas daljes nga Big Brother.

Historia e dashurisë mes Musës dhe Donës nisi në Big Brother dhe duket se gjërat po shkojnë mirë.

Musa është kthyer nga Itali duke i dhënë fund ditëve të gjata të pritjes së Donës. Por ai e ka gjetur Donën të transformuar. Ajo ka ndryshuar krejtësisht stilin e flokëve.

Çifti ka postuar video sëbashku dhe nuk ka munguar një dedikim i Donës, e cila e ka quajtur partnerin e saj Musën ‘Gjithçka e imja’.

Lini nje pergjigje