LAJM I FUNDIT/ Një automjet merr flakë në ecje në autostradën Tiranë-Durrës (Video)

0
foto ilustruese

Flakët e mëdha dhe tymi i zi që dilte nga një automjet që digjej anës autostradës Tiranë-Durrës, në Maminas kanë tërhequr vëmendjen e drejtuesve të mjeteve.

Ndonëse nuk dihen ende shkaqet pse ky automjet ka marrë flakë, në një video të siguruar për BalkanWeb, nga gazetari Mariglen Mërtiri, duket mjeti duke u djegur dhe forcat e policisë të mbërritura në vendngjarje.

 

 

Paraprakisht bëhet me dije se mjeti ka qenë duke ecur në momentin që ka marrë flakë, Drejtuesi i mjetit ka hapur krahun në anë të rrugës dhe ka dalë me shpejtësi nga mjeti.

Lini nje pergjigje