Standard.al

Boll më me spekulime, kjo është gjendja e Angelina Jolie (Foto)

0

Angelina Jolie ka qenë temë e mediave në ditët e fundit me spekulimet se ka rënë nën 50 kilogramë dhe se nuk do të jetojë gjatë.

 

Megjithatë ajo është parë në gjendje të mirë në një dalje në Los Anxhelos. Jolie është parë me vajzën e saj, Viviene duke bërë shoping.

E vërteta është se Jolie ka rënë shumë në peshë, por jo aq sa thuhej sa për të patur jetën në dyshim.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.