Standard.al

Burri bën gjeste të turpshme në tren, shokophen pasagjerët (Video)

0

Një burrë i cili kishte hipur në Linjën 8 të një Metroje në Kinë, është kapur nga një kamerë amatore teksa po kryente gjeste perverse.

Video është publikuar në LiveLeak, disa orë më parë dhe ka marrë shumë komente e reagime.

Pamjet tregojnë një burrë i cili ishte i kthyer me shpinë nga një grua. Ai e prekë atë nga pas për disa herë rresht.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.