Standard.al

Lista e 124 ‘baronëve’ të drogës, reagon Berisha: Po qarkullojnë 9.4 miliardë euro kanabis nga doganat shqiptare, pritet që Rama të dekorojë baronët dhe ish-ministrat e tij

0

Ish-kryeministri Sali Berisha reagon pas deklaratës së një dite më parë të kryeministrit Rama se policia pritet të nisë një aksion kundër kanabisit.

Në një postim në rrjetin social facebook Berisha shkruan se  se po qarkullojne 9.4 miardë euro kanabis nga dogana shqiptare dhe kqtë po e shoqëron me venmdimin e tij për tq dekoruar së shpejti 124 baronët dhe ish ministrat e tij.

Positimi i plotë:

Nje lajm me peshe te madhe!

Kryebaroni i Kanabisit, alias Noriega shqiptar, Edvin Kristaq Rama, lajmin e eurodoganave per qarkullimin 9.4 miliarde euro kanabis nga dogana shqiptare, po e shoqeron me vendimin e tij per te dekoruar se shpejti 124 baronet e kanabisit, ish ministra te tij, Çakon e droges dhe gjithe te tjeret, krytrafikantet me uniforme dhe pa uniforme! sb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.