Standard.al

Shihni sa ndryshe është veshur kësaj radhe Bleona Qereti (Foto)

0

Bleona Qereti duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim.

Me anë të një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram ajo ka treguar se po kalon ditë të mira s’bashku me familjen e saj – shkruan Indeksonline.

Bleona ka pozuar krahë babait të saj.

Këngëtarja në fjalë kësaj radhe duket shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim.

Ajo është veshut thjeshtë dhe aspak me stil.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.