Standard.al

Njihuni me Luanën piloten joshëse (Foto)

0

Pilotja e bukur Luana Torres rregullisht publikon fotografi nga fluturimet e saj dhe ajo simpatizohet nga meshkujt.

Kjo 27 vjeçare bukuroshe vjen nga Rio De Zhaniero dhe duke iu falënderuar bukurisë se saj dhe mënyrës së jetës ka dhjetëra-mijëra përcjellës në rrjete sociale.

Luana ka zbuluar se gjatë karrierës së pilotit ka arritur që të vizitojë 28 vende. /KP/Telegrafi/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.