Standard.al

Luana Vjollca ia thotë je gjysma ime… (Foto)

0

Bukuroshes Luana Vjollca si duket i ka ardhur sot shumë më lehtë t’ia thotë se je gjysma ime

Duke e pasur parasysh se edhe në pamje motra e saj Marina ngjason shumë në të, Luana nuk ka nguruar t’ia shpreh atë që ndjen për të motrën.

Në foton e fundit që Luana e ka hedh në instagram, e shoqëron me fjalët: “My half”, “Gjysma ime”. E aty shihen dy bukuroshet së bashku.

Dhe vërtetë në këtë foto ato duken sikur një mollë e ndarë përgjysmë

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.