Përmbyset BMW-ja me shpejtësi në Jal-Dhërmi, plagosen tre të rinj (FOTO)

0
foto ilustruese

Tre të rinj kanë mbëtur të plagosur në një aksident rrugor në aksin Jal – Dhërmi. Makina e tyre, një MBW me targa të huaja, u përmbys një kthesë. Sipas policisë, shkak është bërë shpejtësia tepër e madhe dhe humbja e kontrollit të mjetit. Tre të rinjtë u dërguan në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën. /Lapsi.al

Loading...

Loading...

Lini nje pergjigje