Standard.al

Përmbyset BMW-ja me shpejtësi në Jal-Dhërmi, plagosen tre të rinj (FOTO)

0

Tre të rinj kanë mbëtur të plagosur në një aksident rrugor në aksin Jal – Dhërmi. Makina e tyre, një MBW me targa të huaja, u përmbys një kthesë. Sipas policisë, shkak është bërë shpejtësia tepër e madhe dhe humbja e kontrollit të mjetit. Tre të rinjtë u dërguan në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën. /Lapsi.al

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.