Standard.al

Shefi i Djegie-Plastikës, Gjergji Belba: Dy pacientët nga Velipoja janë në gjendje kritike

0

Shefi i Shërbimit të Djegie-Plastikës, Gjergji Belba, ka deklaruar për mediat në mesditë se pacientët e ardhur me djegie gazi nga Velipoja janë në gjendje kritike për jetën.

Bëhet fjalë për at e bir, Besnik Zenuni, 55 vjeç dhe Hektor Zenuni, 33 vjeç.

Belba sqaroi se tani ata janë vendosur nën efektin e qetësuesve por gjendja e tyre është kritike, në rrezik për jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.