Standard.al

Rama uron ditë të mbarë me reportazhin francez për turizmin, komentuesit: Shqipëria e bukur, politikanët e fëlliqur

0

Kryeministri Edi Rama i ka përshëndetur shqiptarët mëngjesin e sotëm me një video-reportazh për turizmin e Shqipërisë, i cili është transmetuar në kanalin francez TVFrance2.

 

“MIRËMËNGJES  dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë reportazh të bukur për turizmin e Shqipërisë, transmetuar në edicionin e orës 20:00 në TV France2 duke arritur edhe një rekord shikueshmërie prej 8 milionë qytetarësh francezë”- shkruan kreu i qeverisë në Facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.