Standard.al

A e dini cila këngëtare është kjo në foto? (Foto)

0

Emri i saj bëri bujë një kohë të gjatë shkaku i skandalit që krijoi duke çuar drejt ndarjes së çiftit të njohur, Agon ‘Amiga’ nga Labeli ‘Babastars’ me bashkëshorten e tij, Egzonën.

Tashmë e nënkuptueshme, se po bëhet fjalë për këngëtaren e modelen Afërdita Dreshaj, njëherit e njohur si ish e dashura e këngëtarit Shpat Kasapi, shkruan Kosovarja.

Modelja e cila tashmë është në lidhje dhe po e shijon pafund lumturinë krah të dashurit aktual, duket se po i zgjat më shumë se sa e kishte menduar edhe vetë ajo.

Në rrjete sociale, bën postime të ndryshme, për të mos thënë se shumica prej tyre janë provokative.

Për dallim nga postimi i fundit, i cili shfaq Afërdita Dreshaj si një fëmijë i vogël e llastuar, sa të lë përshtypje të mos ketë ndryshuar pavarësisht viteve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.